Europejski Tydzień Sportu 2021

Europejski Tydzień Sportu to wyjątkowa inicjatywa, której celem jest promocja aktywności fizycznej, jako jednego z elementów zdrowego stylu życia.

Klient:

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Rok realizacji:

2021

7 Edycja ETS odbyła się w dniach 23-30 września i w całej Polsce i Europie przyciągnęła rzesze miłośników różnego rodzaju aktywności: od piłki nożnej, poprzez siatkówkę, sporty biegowe, aż na łucznictwie skończywszy.
ETS to ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive, bo ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia, ale przede wszystkim ma zarażać miłością do sportu i zachęcać do aktywności przez cały rok!
W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu na terenie AWF Warszawa odbywały się liczne zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych, dla seniorów i osób z niepełnosprawnością.
W dniach 25-26 września podczas sportowego pikniku aktywność fizyczną celebrowały całe rodziny, angażując się w przygotowane atrakcje: trening piłkarski, trening bramkarski, roundnet, łucznictwo, szachy, frisbee, trening mentalny i in.
Podczas pikniku swoją obecnością zaszczycili nas ambasadorzy Tygodnia: Krzysztof Wiłkomirski, Andrzej Supron i Adrian Castro.
W gronie tegorocznych ambasadorów ETS znaleźli się także: Otylia Jędrzejczak, Luiza Złotkowska, Bartosz Zmarzlik, Maria Andrejczyk, Tomasz Kłos, Piotr Małachowski i Agnieszka Pyrek-Rokita

Poprzedni
Następny